Wypoczywaj
i zarabiaj

Apartament nad morzem – Twój drugi dom i bezpieczny sposób inwestowania.

Inwestycja w apartament nad morzem jest obecnie najbezpieczniejszą formą lokowania kapitału, który odpowiednio zarządzany przynosi rzeczywiste zyski przy minimalnym ryzyku. Zakup apartamentu w Sunset Resort to bezpieczny sposób inwestowania, charakteryzujący się wyższymi stopami zwrotu niż tradycyjne metody lokowania środków finansowych.

Opracowany i z sukcesem wdrażany przez Apartments4u24.pl program wynajmu, stwarza właścicielowi komfortowe warunki podejmowania decyzji, kiedy chce swój apartament wykorzystywać jako drugi dom, a kiedy oddać do dyspozycji gości i zarabiać nawet 7,0 % w pierwszym roku, a min. 8% w kolejnych latach funkcjonowania tego projektu na rynku turystyki nadmorskiej.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach specjalistów szacujemy, że roczne przychody generowane przez apartament dwupokojowy będą na poziomie 45 000 złotych, a zwrot z inwestycji wyniesie ok. 6,8% w pierwszym roku.

Wynajem apartamentów stał się popularną alternatywą dla tych, którzy nie lubią anonimowości hoteli, ale cenią sobie wysoki standard pokoi.

Są skłonni zapłacić sporo, bo takie lokum zapewnia większą prywatność, dostęp do własnej kuchni, a przy tym korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych takich jak całodobowa recepcja, Concierge, opiekunka do dziecka, sprzątanie, drobne zakupy na przyjazd, rezerwacje biletów na koncerty, rejs statkiem i in.

Apartments4u24.pl wszystko to zabezpieczy i sprawnie zorganizuje, a biura promocji zlokalizowane również poza granicami, zapewnią stały napływ gości, którzy z przyjemnością powrócą tutaj kolejny raz, by cieszyć się wyjątkowym komfortem i urokiem jaki ma w sobie Sunset Resort.

Apartments4u24.pl Anna Zgoda

Biuro Sprzedaży w Kołobrzegu

+48 536 863 933

kontakt telefoniczny

anna@apartments4u24.pl

Adres e-mail

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.

+48 669 93 93 43

Sprzedaż apartamentów

+48  533 523 563

Wynajem apartamentów

    Napisz do nas

    Skorzystaj z formularza
    kontaktowego

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności