Twoja
przystań

Inwestycja z duszą

Sunset Resort to kompleks 8 budynków apartamentowych. Teren inwestycji składa się z dwóch części: północnej i południowej. W części północnej goście będą mogli korzystać z pięknej infrastruktury relaksacyjno-rekreacyjnej na terenach Natura 2000 – ogrodu i parku z drewnianymi pergolami, słonecznymi pomostami i tarasami wypoczynkowymi.
Przy ośrodku wybudowanych zostanie 430 zewnętrznych miejsc parkingowych.

Przestrzeń, która uwalnia

Część południowa jest z kolei zespołem budynków spełniających funkcję apartamentową, które różnią się liczbą kondygnacji (jedno-, dwu- i trzykondygnacyjne). Zbudowane zostały w kształcie litery L i położone w taki sposób, aby wydzielić wewnętrzne kompaktowe przestrzenie półprywatne.

Otwarte zielone przestrzenie z trawnikami, kwietnikami, drewnianymi tarasami, małymi placami zabaw i ścieżkami spacerowymi dają możliwość błogiego odpoczynku.

Morze korzyści

zysk przez cały rok, nie tylko w sezonie letnim

cena za m2 apartamentu znacznie niższa niż w Kołobrzegu

nowoczesna inwestycja położona przy samym morzu

przepiękna okolica i naturalne otoczenie

szerokie i niezatłoczone plaże

mnogość atrakcji w promieniu kilku kilometrów

możliwość wykończenia pod klucz

Grzybowo – morze pięknych widoków

Grzybowo to wymarzona miejscowość dla wielbicieli morskich kąpieli w ciepłe, słoneczne dni. Położone jest tuż przy malowniczej Zatoce Grzybowskiej, we wschodniej części Wybrzeża Trzebiatowskiego.

Odległość do Kołobrzegu wynosi jedynie 6 km, a dojazd do centrum miasta samochodem trwa zaledwie 10 minut. Amatorzy rowerów mogą dojechać do Kołobrzegu w podobnym czasie, pokonując niecałe 1,5 km. O Grzybowie można śmiało powiedzieć, że są to kołobrzeskie przedmieścia, dzięki czemu łatwo można włączyć się w rytm tego pięknego i ciekawego miasta.

Zatoka udanych wakacji

Zatoka Grzybowska rozciągająca się na długości 7 kilometrów posiada unikalną linię brzegową z charakterystycznym wcięciem, które sprawia, że woda należy do najcieplejszych na polskim Wybrzeżu. Zatoka obfita jest w bursztyny, a fale w niej są znacznie mniej intensywne niż w innych nadmorskich kurortach, zatem Grzybowo jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi.

To właśnie w tej malowniczej nadmorskiej miejscowości, tuż przy plaży powstanie inwestycja hotelowo-rekreacyjna Sunset Resort. Grzybowo słynie z bardzo szerokich plaż, mających nawet 40 metrów szerokości, gdzie bez problemu można znaleźć swoją oazę spokoju. Rosnące przy wydmach lasy sosnowe dodatkowo potęgują uczucie błogiego relaksu, tworząc unikalny mikroklimat, który dobroczynnie wpływa na nasze drogi oddechowe.

Atrakcje w okolicy

100m do szerokiej plaży

Bliskość Kołobrzegu

Malownicze ścieżki rowerowe wzdłuż morza

Okoliczne atrakcje turystyczne

Stadnina koni i park rozrywki Dziki Zachód

Zatoka Grzybowska

puby, restauracje, kluby, galerie i sklepy Kołobrzegu

Bądź pierwszy, wybierz swój apartament

Sunset Resort jest idealnym miejscem dla osób marzących o wypoczynku w urokliwej nadmorskiej miejscowości z dala od zgiełku. Obiekty aparthotelowe wkomponowane zostały w istniejącą dookoła zieleń, przy samej szerokiej plaży. Wszystkie budynki zostały wykonane w nowoczesnej formie, dodając prestiżu inwestycji.

Sunset Resort to nowoczesna inwestycja

Sunset Resort to nowoczesna inwestycja, zapewniająca wiele atrakcji, dzięki czemu goście nie będą się nudzić niezależnie od pogody. Nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy wkomponowany zostały w istniejącą dookoła zieleń, przy samej szerokiej plaży.

Wszystkie budynki zostały wykonane w nowoczesnej formie, dodając prestiżu inwestycji. Lokalizacja, walory estetyczne i wypełnienie przestrzeni wokół kompleksu sprawiają, że turyści wybierać będą w pierwszej kolejności nasz kompleks apartamentowo-hotelowy .

Udogodnienia na terenie inwestycji

Baseny (kryty i otwarty) z saunami i jacuzzi

Pokój zabaw dla dzieci

Rowerownia oraz wózkownia

Siłownia i sala fitness

Plac zabaw dla dzieci

Duże wiaty wypoczynkowe z grillami

Indywidualne miejsca postojowe

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.

+48 669 93 93 43

Sprzedaż apartamentów

+48  533 523 563

Wynajem apartamentów

    Napisz do nas

    Skorzystaj z formularza
    kontaktowego

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności