Wyszukaj apartamenty:

-
-

Morze atrakcji w promieniach słońca

Grzybowo jest kameralną, ale urokliwą miejscowością i nie brakuje w niej atrakcji oraz pięknych zakątków. Kurort położony jest na obszarze Koszalińskiego i Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego, dzięki czemu należy do najczystszych rejonów Polski. W pobliżu Zatoki ulokowane są wyjątkowe trasy spacerowe oraz rowerowe. Na ścieżce biegnącej w kierunku Dźwirzyna, przy punkcie postojowym znajduje się unikatowa rzeźba rowerów. Trasa ta, zwana rowerową autostradą, biegnie wzdłuż morza z dala od zgiełku i hałasu.

Z myślą o wytchnieniu, aż po horyzont
Pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem znajduje się plaża nudystów, jedna z najbardziej popularnych na polskim Wybrzeżu. Przy plaży w Grzybowie umiejscowiony jest natomiast taras widokowy, z którego doskonale można zaobserwować morze w pełnej okazałości. Zwolennicy podziwiania krajobrazów z wysokości mają z kolei możliwość odwiedzenia pobliskich latarni morskich.

Kołobrzeg tuż o krok, tętniący życiem cały rok
Kołobrzeg to mnóstwo atrakcji i rozrywek w postaci pubów, klubów, restauracji, galerii handlowych, muzeów, parków i skwerów miejskich, a także parków wodnych. Jedną z ciekawszych atrakcji Kołobrzegu z całą pewnością jest latarnia morska oraz port i molo. Przepiękne widoki w tych miejscach są nie do zapomnienia. Wielu turystów chętnie odwiedza oceanarium, bajeczne miejsce, w którym można podziwiać morską faunę i florę. Dla fanów ekstremalnych emocji polecamy Kołobrzeski Park Linowy, gdzie sprawność, wytrzymałość oraz spryt odgrywają główne role.

Lokalizacja, walory estetyczne i wypełnienie przestrzeni wokół kompleksu sprawiają, że turyści w pierwszej kolejności wybierać będą nasz obiekt.

Najważniejsze zalety to:
• duża i przestronna działka,
• pierwsza linia zabudowy przy plaży,
• teren zielony, dający możliwości spędzania wolnego czasu i obcowania z naturą,
• niska, kameralna zabudowa, dająca poczucie prywatności,
• do dyspozycji: pokój zabaw dla dzieci, wózkarnia, rowerownia,
• możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Sunset Resort to nowoczesna inwestycja, zapewniająca wiele atrakcji, dzięki czemu goście nie będą się nudzić niezależnie od pogody.

 

 

Morze pięknych widoków